Prosím vložte vaše používateľské meno alebo emailovú adresu. Na emailovú adresu vám zašleme link pre vytvorenie nového hesla.

3-iz. moderný, slnečný byt v Piešťanoch, dostupný ihneď

ID nehnuteľnosti : 3iz_byt_Piešťany
Predané
119.900€
Podlahová plocha: 69,85  Izby: 3 Spálne: 2 Kúpeľne: 1 Rok výstavby: 2010 PSČ: 921 01

Ponúkame Vám na predaj moderný, slnečný  3-izbový byt v Piešťanoch. Pokiaľ hľadáte moderné a komfortné bytové bývanie v Piešťanoch, určite zbystrite pozornosť.

Piešťany sú vyhľadávaným kúpeľným mestom s bohatou históriou a ešte bohatším kultúrnym vyžitím. Mesto dýcha výnimočnou atmosférou a pohodou, ktorá osloví všetky vekové kategórie. Mesto má skvelú dostupnosť, prístupnosť z dvoch dialničných zjazdov, obidva vzdialené do 6 km od bytového domu. Výborné vlakové ako aj autobusové spojenie.

Nehnuteľnosť

Ponúkaný byt sa nachádza v takmer novom bytovom komplexe postavenom na ulici Pod Párovcami. Bytový dom spĺňa všetky predpoklady pre pokojné a komfortné bývanie. Tým, že ide o novú stavbu odpadajú starosti s rekonštrukciami, opravami a majiteľ si môže užívať ničím nerušené bývanie. Nami ponúkaný byt sa nachádza na 2. poschodí a je orientovaný na juho-západ.

Do bytu sa dostanete moderným výťahom a súkromnou pavlačou, ktorá je určená len majiteľom tohto a susedného bytu. Pavlač je možné využiť ako ďalší balkón a užívať si napríklad príjemné posedenie pri večernej káve s výhľadom na malý, ale o to na pohľad lákavejší dvor zdobený okrasným porastom.

Do bytu sa vstupuje cez priestrannú chodbu so vstavanou skriňou. Výhodou je svetlík, ktorý zabezpečuje prísun denného svetla aj do tohto komunikačného priestoru bytu. Chodba má tvar “L” a po jej pravej strane sa nachádzajú dve obývacie izby, na ľavej strane je kúpeľňa a samostatné WC. Chodba ústi do dennej časti bytu, ktorá je tvorená otvoreným priestorom v ktorom nájdeme kuchyňu, jedáleň a obývačku. Podlahová plochy bytu je 69,85 m2.

Prvá miestnosť slúžila ako spálňa, rohové okno je orientované na severo-západ a v miestnosti je veľká vstavaná skriňa, ktorá ostáva v byte. Druhá miestnosť slúžila ako pracovňa a okno je orientované na západ.

Denná časť je vybavená novou kuchynskou linkou so všetkými potrebnými spotrebičmi.  Celý priestor má k dispozícii dva balkóny, jeden menší, orientovaný južne do spoločného dvora a druhý väčší, ktorý je tvaru L a je orientovaný na juho-západ, spoločne o výmere 9,42 m2. Časť pre obývačku sa nachádza v pravej časti tohto obytného priestoru.

Náklady na bývanie a doplňujúce informácie

Kúrenie v byte je zabezpečené ústredným kúrením prostredníctvom nástenných radiátorov. Bytový dom disponuje vlastnou kotolňou. Mesačný predpis pre tento byt (2 osoby) je vo výške 130,-€ aj s energiami. Z toho reálne náklady sú nižšie a to vďaka skvelej orientácii bytu, ktorý je aj v zimných mesiacoch zaplavený slnečnými lúčmi. K bytu patrí murovaná pivnica o výmere 1,64 m2.

Majitelia bytu sú jeho prvými vlastníkmi a byt užívali v minimálnej miere (necelých 6 mesiacov). Byt v Piešťanoch je vo výbornej kondícii, nevyžaduje si žiadne investície. Predáva sa tak, ako je možné vidieť v priloženej fotodokumentácii, so vstavanými skriňami, kuchynskou linkou, obývacou stenou. Byt je dostupný ihneď. K užívaniu Vám stačí vlastná sedacia súprava a zariadenie izieb.

V prípade záujmu o financovanie prostredníctvom hypotekárneho úveru, využite posledné dni na financovanie podľa doposiaľ platných pravidiel a nepremeškajte príležitosť získať skvelé bývanie za výbornú cenu.

Predávaný byt v Piešťanoch je aj vhodnou investíciou s možnosťou ponúknuť ho ako na dlhodobý, tak aj krátkodobý prenájom.

 

Mapa nehnuteľnosti

Pod Párovcami 161, Piešťany

Vladimír Omasta

Absolvent Právnickej fakulty Univerzity Mateja Bella. CEO a senior broker spoločnosti Auctions & Estates, s.r.o. Kontakt: 00421 918 47 66 22

Zobraziť profil

Dotaz

Iné nehnuteľnosti