Prosím vložte vaše používateľské meno alebo emailovú adresu. Na emailovú adresu vám zašleme link pre vytvorenie nového hesla.

3 izbový byt v Prievidzi, sídlisko Zapotôčky

ID nehnuteľnosti : Prievidza, 3iz. byt
Predané
57.000€
Výmera: 70  Podlahová plocha: 70  Izby: 3 Spálne: 2 Kúpeľne: 1 PSČ: 97101

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v Prievidzi,nachádzajúci sa na sídlisku Zapotôčky. Byt je charakteristický svojou výbornou dostupnosťou ako do centra mesta Prievidza, k železničnej stanici alebo obchodov nachádzajúcich sa na Nábrežnej ulici, všetky sú dostupné do 15 min. pešej chôdze. Zastávka mestskej hromadnej dopravy sa nachádza rovno pred bytovým domom. Taktiež v blízkosti bytového domu nájdeme kompletnú občiansku vybavenosť.

3-iz. byt v Prievidzi, popis

Predávaný byt sa nachádza  na 1. podlaží v zateplenom bytovom dome.  Byt pozostáva z priestrannej chodby, veľkej obývačky, dvoch izieb, kuchyne, kúpeľne a samostatnej toalety. Podlahová plochy bytu je 70 m2.

Devízou bytu je veľká obývačka s rozmermi 4,8 x 4,0 m a teda výmerou 19,5 m2. Ani ostatné obývacie miestnosti nezaostávajú. Menšia izba disponuje rozmermi 4,2 x 2,85 m a výmerou 11,95 m2 a väčšia rozmermi 4,45 x 2,85 m a výmerou 12,7 m2. Veľkosť kuchyne v rámci panelových bytov patrí k tým lepším a pýši sa rozmermi 3,6 x 2,85 m a výmerou 10,2 m2. Byt s takýmito rozmermi je vhodný pre všetky vekové kategórie, či mladé rodiny s deťmi, rodiny v strednom alebo dôchodkovom veku.

V byte sú vymenené plastové okná so žalúziami, položená laminátová podlaha, nová kuchyňa. Výhodou tohto bytu je uzatvorený balkón, kde vzniká možnosť jeho lepšieho využitia. K bytu patrí pivnica v suteréne.

Kúrenie je zabezpečené prostredníctvom ústredného kúrenia, prostredníctvom plechových radiátorov.

Doplňujúce informácie

Byt bol dlhé roky prenajímaný, vyžaduje si rekonštrukciu, najmä výmenu elektrických rozvodov čo je zohľadnené na cene bytu. Byt je vyprataný, čo uľahčuje jeho novým majiteľom pretvoriť si ho podľa svojich predstáv a získať tak svoj nový domov.

Byt v Prievidzi, nachádzajúci sa na ulici Rad L.N. Tolstého, je charakterizovaný tichou lokalitou, bez problémov s parkovacími miestami. Predávaný byt je dostupný ihneď.

Mapa nehnuteľnosti

Rad L.N. Tolstého 3, Prievidza

Vladimír Omasta

Absolvent Právnickej fakulty Univerzity Mateja Bella. CEO a senior broker spoločnosti Auctions & Estates, s.r.o. Kontakt: 00421 918 47 66 22

Zobraziť profil

Dotaz

Iné nehnuteľnosti