Prosím vložte vaše používateľské meno alebo emailovú adresu. Na emailovú adresu vám zašleme link pre vytvorenie nového hesla.

Nové rodinné domy v Lednických Rovniach

ID nehnuteľnosti : rd_lednicke_rovne
Predané
129.900€
Výmera: 500  Podlahová plocha: 81  Izby: 4 Spálne: 3 Kúpeľne: 1 Rok výstavby: 2018 Podlažia: 1 PSČ: 02061

Bývať vo vlastnom je asi snom každého z nás. Mať domov, kde sa vždy rád vraciam, miesto, kde po celom dni v práci nájdem ten správny relax. Prísť domov, uvariť si kávu a na terase si užívať jej chuť s pohľadom na modrú oblohu a sviežo-zelený trávnik. Miesto, kde môžem tráviť čas s rodinou či priateľmi, miesto spoločných grilovačiek a mnohých iných nezabudnuteľných zážitkov. Práve takýmto miestom je súbor troch rodinných domov nachádzajúcich sa v obci Lednické Rovné a jej časti Horenická Hôrka.

Lokalita

Rodinné domy v Lednických Rovniach svojou dispozíciou a priestranným priliehajúcim pozemkom sú ako stvorené pre všetkých, ktorí hľadajú útulné bývanie s rázom dediny a zároveň s výhodami veľkého mesta. Predávané domy v Horenickej hôrke sú  vzdialené len 7 km od okresného mesta Púchov. Mesta, ktoré nastúpilo na tú správnu vlnu a je miestom, ktoré má čo ponúknuť, miestom, kde to žije. Samotné Lednické Rovne sú miestom dýchajúcim históriou, ktorá siaha až do 15. storočia. Za zmienku stojí miestny park, ktorý očaril nie jedného návštevníka.

O projekte

Na výber máte z troch totožných prízemných rodinných domov. Domy v Lednických Rovniach sú dostupné z hlavnej cesty a majú spoločný vjazd zo zámkovej dlažby, ktorý od cesty delí posuvná brána a po celom obvode oplotenie. Práve toto dáva bývaniu v týchto domoch pocit bezpečia. Každý z troch domov má vlastný pozemok o výmere od 500 m2 až po 575 m2. Domy sú postavené z pálenej tehly a predávajú sa v štádiu holodomu, ktoré zahŕňa úplné dokončenie exteriéru (zateplenie, fasády, prestrešená terasa, parkovacie miesta zo zámkovej dlažby, pokladaný trávnik) a v interiéry sú dokončené potery, stierky, rozvody, zástrčky, vypínače a bodové osvetlenie. Každý dom má vybudovaný komín pre krb, takže dlhé zimné večery môžete tráviť pri  neopakovateľnej atmosfére horiaceho a ticho praskajúceho ohňa. Kúrenie je podlahové elektrické. Domy sú napojené na obecný vodovod, splašková a odpadová voda je riešená prostredníctvom žumpy. Domy v Lednických Rovniach budú pripravené na odovzdanie svojím majiteľom na prelome mesiacov júl/august.

Dispozícia

Dispozične ide o 4-izbové rodinné domy bungalového typu. Domy majú vstup orientovaný juho-západne. Pri vstupe do domu nás privíta chodba v ktorej sa počíta so zastavanou skriňou po celej dĺžke, takže  Vaša obuv, kabáty alebo náradie bude mať svoje miesto. Z chodby je po pravej strane sú situované tri obytné izby. Hlavná spálňa s výmerou 12,3 m2 a dve obývacie izby s výmerami 11 m2 a 8,4 m2. Po ľavej strane nájdeme obývačku s kuchyňou a sociálnymi zariadeniami. Kuchyňa je spojená s obývačkou a spoločne poskytujú priestor viac ako 26 m2. Každá gazdiná ocení špajzu dostupnú z kuchyne s výmerou 1,75 m2 a predsieň pred samostatnou toaletou a veľkou kúpeľňou, do ktorej sa zmestí práčka aj so sušičkou. Ako sme spomenuli, toaleta je samostatná a v kúpeľni môžete mať sprchový kút, vaňu a zostane priestor aj na veľké zrkadlo s dvomi umývadlami. Dokopy  dom ponúka 81,4 m2 úžitkovej plochy a celková zastavaná plocha je 103,7 m2.

Cena

Ceny nehnuteľností ako aj stavebných materiálov stále rastú, avšak nemusíte sa báť. Ceny sme sa snažili nastaviť aj napriek použitiu kvalitných materiálov na veľmi priaznivú úroveň pre kupujúcich. Cena domu aj s pozemkom, dokončeným exteriérom, súkromným vstupom k domom je stanovená na cenu 129.900,-€. V prípade, ak máte záujem o bližšie informácie alebo o obhliadku, neváhajte nás kontaktovať. Veríme, že ste práve našli svoj nový domov.

 

Mapa nehnuteľnosti

Horenická Hôrka

Vladimír Omasta

Absolvent Právnickej fakulty Univerzity Mateja Bella. CEO a senior broker spoločnosti Auctions & Estates, s.r.o. Kontakt: 00421 918 47 66 22

Zobraziť profil

Dotaz

Iné nehnuteľnosti