Prosím vložte vaše používateľské meno alebo emailovú adresu. Na emailovú adresu vám zašleme link pre vytvorenie nového hesla.

Investičný projekt: Polyfunčný objekt s bytovými jednotkami, Zvolen

ID nehnuteľnosti : projekt_arbora
550.000€
Výmera: 621  Podlahová plocha: 2570  Podlažia: 5 PSČ: 960 01

Ponúkame Vám investičný projekt polyfunkčného objektu spojeného s výstavbou 21 bytových jednotiek. Existujúci objekt sa nachdáza vo Zvolene, v časti Podborová.

Lokalita

Časť Podborová leží v severnej časti mesta Zvolen. Ide o tichú a vyhľadávanú lokalitu. Nachádzajú sa v nej parky, detské ihriská a Arborétum Borová Hora. Časť je vzdialená necelé 2 km od centra mesta.

O projekte

Predmetom ponuky je polyfunkčný objekt po debordelizácii s kompletnou stavebnou dokumentáciou a platným stavebným povolením na prerábku existujúceho objektu. Projekt spočíva vo vybudovaní polyfunkcie (cca 1100m2) a nadstavbou 21 bytových jednotiek (1, 2 a 3 izbové byty).

Zastavaná plocha je 621m2.  Budovu je možné odkúpiť, prípadne participovať na danom projekte s aktuálnym vlastníkom. Súčasťou projektu je aj právoplatné stavebné povolenie.

Mapa nehnuteľnosti

Smreková, Zvolen

Vladimír Omasta

Absolvent Právnickej fakulty Univerzity Mateja Bella. CEO a senior broker spoločnosti Auctions & Estates, s.r.o. Kontakt: 00421 918 47 66 22

Zobraziť profil

Dotaz

Iné nehnuteľnosti

Napíšte komentár

Môžete použiť tieto <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tagy a attribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>