Prosím vložte vaše používateľské meno alebo emailovú adresu. Na emailovú adresu vám zašleme link pre vytvorenie nového hesla.

Stavebný pozemok pod Tatrami, Pribylina

ID nehnuteľnosti : pozemok_pribylina
75.000€
Výmera: 1609  PSČ: 03242

Ponúkame Vám stavebný pozemok pod Tatrami  v obci Pribylina s výhľadom na Kriváň a samotné Vysoké Tatry. Pokiaľ hľadáte miesto na rodinný dom, víkendovú chatu alebo pre stavbu nehnuteľnosti, ktorú budete ďalej prenajímať, máme pre Vás výnimočnú ponuku.

Lokalita

Pribylina je obec ležiaca na starej ceste medzi Liptovským Mikulášom a Vysokými Tatrami. Liptovský Mikuláš je vzdialený 20 km, Jasná  30km,Podbanské 10 km a Štrbské Pleso 28 km. Najvyhľadávanejšie lyžiarske a turistické strediská sú vzdialené do 30 minút cesty autom. Lokalita susedí s Múzeom liptovskej dediny, kúsok od Račkovej doliny. Poloha dáva výborné podmienky ako na každodenné bývanie tak aj na rekreačné účely. Lokalita na okraji obce Pribylina je skvelou voľbou v rámci Nízkych a Vysokých Tatier. Nie je priamo v centre turistického ruchu, čo zabezpečuje súkromie pre budúceho vlastníka ale je z nej vynikajúca dostupnosť na všetky smery a body záujmu.

Atmosféra

Oddych tu nájdete počas všetkých štyroch ročných období. Či už počas jari, keď navôkol vidieť kvitnúť rôzne kvety  a pučať stromy, v pozadí počuť očarujúci hukot rieky Belej, ktorá zvádza topiaci sa sneh z ešte zasnežených vrcholov Vysokých Tatier. Tak aj počas leta, kde si vďaka nie vysokej polohe užijete dostatok slnečných lúčov. A môžete stráviť príjemný čas pri svojom bazéne či brehoch Litpovskej Mary alebo naopak, v príjemnom chládku okolitých dolín. Na jeseň zas využiť jasné slnečné dni a kochať sa ostrými a jasnými výhľadmi, aké počas roka nezažijete a využiť čas na pravú jesennú turistiku a nakoniec vychutnať si zimu a všetko čo k nej patrí, od lyžovania, korčuľovania až po príjemné využitie mnohých hotelových wellness či dokonca vlastnej horúcej kade, na ktorú je na pozemku množstvo miesta až po večerný relax v kruhu najbližších pri teple sálajúcom z vladtného krbu.

O nehnuteľnosti

Pozemok pod Tatrami má výmeru 1609 m2 a nachádza sa v novovybudovanej obytnej zóne obce Pribylina. Inžinierske siete sú dostupné k hranici pozemku(voda, elektrika, kanalizácia). Ku pozemku je prístup z asfaltovej cesty.

Na pozemku je naprojektovaný dom s obslužnou budovou s právoplatným stavebným povolením. Obslužná budova môže slúžiť ako hosťovský dom, prípadne na prenájom. Súčasťou stavebného povolenia je ešte vybudovanie spevnených plôch, terás a cca 6+2+2 parkovacích miest.

Servis

V rámci ceny je zahrnutý kompletný realitný servis, ktorý spočíva v asistencii pri výbere a nastavení vhodného financovania, zabezpečení zmluvných vzťahov, vypracovaní návrhu na vklad a uhradení požadovaného správneho poplatku.

Mapa nehnuteľnosti

Pribylina

Vladimír Omasta

Absolvent Právnickej fakulty Univerzity Mateja Bella. CEO a senior broker spoločnosti Auctions & Estates, s.r.o. Kontakt: 00421 918 47 66 22

Zobraziť profil

Dotaz

Iné nehnuteľnosti

Napíšte komentár

Môžete použiť tieto <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tagy a attribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>