Prosím vložte vaše používateľské meno alebo emailovú adresu. Na emailovú adresu vám zašleme link pre vytvorenie nového hesla.

Prevádzkový objekt s administratívnou budovou a skladmi, Nitra

ID nehnuteľnosti : objekt_murgasova_nitra
3.000.000€
Výmera: 35000  Rok výstavby: 1974 PSČ: 94901

Ponúkame na predaj prevádzkový objekt, nachádzajúci sa v Nitre, časti Čermáň. Ide o objekt pozostávajúci z administratívnej budovy, viacerých skladov a garáží a spevnených plôch. Celková výmera objektu 34.500 m2.

Lokalita

Nehnuteľnosť je situovaná v zastavanom území mesta Nitra, časť Čermáň. Nehnuteľnosť má výbornú prístupnosť ako z centra mesta Nitra, tak z dialnice R1 a to prostredníctvom dialničného privádzača Nitra-Juh, ktorý je od objektu vzidalený 2 minutý cesty autom. Mesto Nitra je moderné, rýchlo sa rozvíjajúce mesto. Aktuálne je skloňované s budovaním výrobného závodu Land Rover – Jaguar. Práve z tohoto dôvodu je tento objekt vhodný pre subdodávateľskú spoločnosť, logistické a špeditérske spoločnosti.

O nehnuteľnosti

Areál sa skladá z viacerých menších objektov.

Prvým z nich je administratívna budova so vstupnou vrátnicou. Jedná sa o objekt nepravidelného pôdorysu postavený v roku 1974. Je tvorený tromi nadzemnými podlažiami, s čiastočným podpivničením, s plochou strechou. 2. a 3. nadzemné podlažie je len v časti objektu. 1.PP tvorí schodište, archív a CO sklad. 1.NP sa skladá z vstupu a chodby, schodištia, kancelárie, laboratóriá, zasadačka, kotolňa, sociálne priestory, jedáleň, výdaj stravy. 2.NP a 3.NP sú totožné a sú tvorené schodišťom, chodbou, sociálnymi zariadeniami a kanceláriami.

Zastavaná plocha:     1.PP – 302 m2 / 1.NP – 1085 m2 / 2.NP – 406 m2 / 3.NP – 406 m2

Druhú, najväčšiu stavbu v areáli tvoria dielne a garáže. Objekt je obdĺžnikového pôdorysu, so sedlovou plochou strechou, so svetlíkmi, ako trojloďový halový systém. Ide o čiastočne podpivničený objekt, v časti je prízemie delené na dve podlažia, kde druhé nadzemné podlažie slúži ako administratíva. Celková výmera je 4050 m2.

Ďalšími objektmi sú sklad náhradných dielov, umyvárka a ostatné garáže.

Spevnené plochy tvoria 23.000m2.

Prevádzkový areál je viacúčelový, vhodný na rôzne druhy podnikania. Jeho výnimočná poloha, dostupnosť a rozloha je veľkými devízami pri výbere z obdobných nehnuteľností ponúkaných na realitnom trhu v Nitre.

Servis

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie k ponúkanému objektu nás neváhajte kontaktovať.

Mapa nehnuteľnosti

Murgašova, Nitra

Vladimír Omasta

Absolvent Právnickej fakulty Univerzity Mateja Bella. CEO a senior broker spoločnosti Auctions & Estates, s.r.o. Kontakt: 00421 918 47 66 22

Zobraziť profil

Dotaz

Iné nehnuteľnosti

Napíšte komentár

Môžete použiť tieto <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tagy a attribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>