Prosím vložte vaše používateľské meno alebo emailovú adresu. Na emailovú adresu vám zašleme link pre vytvorenie nového hesla.

Rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami, Devínska Nová Ves

ID nehnuteľnosti : rd_devinska_nova_ves
Predané
459.000€
Výmera: 515  Podlahová plocha: 615  Izby: 4 Spálne: 2 Kúpeľne: 2 Garáž: 2 Rok výstavby: 1993 Podlažia: 2 Suterén: 1 Strešná krytina: PVC PSČ: 84107

Auctions & Estates, s.r.o. Vám ponúka na predaj rodinný dom s dvomi samostatnými bytovými jednotkami vhodný na podnikanie. Dom sa nachádza v mestskej časti Devínska Nová Ves v Bratislave.

Lokalita

Devínska Nová Ves sa nachádza 15 km severozápadne od centra Bratislavy. V dosahu sa nachdáza kompletná občianska vybavenosť -miestny úrad, kultúrne a športové zariadenia, materská, základná škola, obchody, bankové služby, zdravotnícke zariadenia, reštaurácie.  V blízkosti sú veľmi dobré podmienky na šport a rekreáciu, napríklad v lokalitách Devínska Kobyla, povodie rieky Moravy a neďaleký hrad Devín. Dostupnosť centra Bratislavy je v rozmedzí 10-25 minút prostriedkami MHD alebo individuálne. Mestská časť je spájaná železničnou traťou Brno-Bratislava, respektíve Viedeň-Bratislava.

O nehnuteľnosti

Predávaný rodinný dom pozostáva z jedného podzemného podlažia a dvoch nadzemných podlaží. Prístup k rodinnému domu je z miestnej komunikácie. Stavba je napojená na verejný vodovod, kanalizáciu, plyn a elektrinu.

Dom má pultovú strechu s krytinou z PVC materiálu. Rekonštrukcia strešnej krytiny bola realizovaná v roku 2013.

Podzemné podlažie sa člení na sklady, kotolňu, práčovňu, WC, chodbu a schodisko.

Prvé nadzemné podlažie je dispozične tvorené miestnosťami: loggia, vstupný priestor so schodiskom, chodba, 3 x izba, kuchyňa, komora, kúpeľňa, samostatné WC, priestor schodiska. Súčasťou tohto podlažia je jedna z garáži, do ktorej je vstup aj z interiéru.

Druhé nadzemné podlažie je dispozične tvorené chodbou, 3 x izba, kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC, priestor schodiska a dva balkóny.

Nehnuteľnosť je vhodná aj na podnikanie.

Servis

V rámci ceny je zahrnutý kompletný realitný servis, ktorý spočíva v asistencii pri výbere a nastavení vhodného financovania,  zabezpečení zmluvných vzťahov, vypracovaní návrhu na vklad a uhradení požadovaného správneho poplatku.

Mapa nehnuteľnosti

Podhorská 9, Devínska Nová Ves

Vladimír Omasta

Absolvent Právnickej fakulty Univerzity Mateja Bella. CEO a senior broker spoločnosti Auctions & Estates, s.r.o. Kontakt: 00421 918 47 66 22

Zobraziť profil

Dotaz

Iné nehnuteľnosti

Napíšte komentár

Môžete použiť tieto <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tagy a attribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>