Prosím vložte vaše používateľské meno alebo emailovú adresu. Na emailovú adresu vám zašleme link pre vytvorenie nového hesla.

Veľký rodinný dom v pôvodnom stave, Lednické Rovne

ID nehnuteľnosti : LR
Predané
119.900.900€
Výmera: 600  Izby: 5 Spálne: 3 Kúpeľne: 1 Rok výstavby: 1978 Podlažia: 2 Suterén: 1 PSČ: 02061
Predám rodinný dom v obci Lednické Rovne

Ponúkam na predaj rodinný dom v obci Lednické Rovne v tichej časti Na Kopánke. Výhodou tohto rodinného domu je jeho orientácia na  juhozápad, čo je garanciou že v ňom budete mať dostatok svetla a slnka počas celého dňa. Predávaný dom leží na úplne  rovinatom pozemku o výmere 600 m2 s rozmermi cca 38 x 16 m. Dom je postavený takmer v strede pozemku a rozdeľuje ho na slnkom zaliatu prednú časť a časť za domom, kde nájdete v letných horúcich dňoch aj tak vyhľadávaný tieň. Príjazdová cesta k domu vedie súbežne s plotom a dostanete sa po nej autom aj do časti pozemku za domom.

Nehnuteľosť

Rodinný dom je dvojpodlažný a komplente podpivničený.
Do domu sa vstupuje priestrannou predsieňou v ktorej je umiestnené aj samostatné WC, ďalej pokračuje chodba z ktorej sa dostaneme do každej z dvoch samostatných izieb nachádzajúcich sa na prvom podlaží, kuchyne, kúpeľne, špajze a samozrejme na schodisko ako do suterénu, tak aj na druhé podlažie. Väčšia z izieb je používaná ako obývačka a má balkón.
Druhé podlažie tvoria tri samostatné izby a malá kuchynka. Taktiež najväčšia z izieb je používaná ako hosťovská izba a má taktiež balkón.
Predávaný rodinný dom má teda 5 obývacích izieb, 2 kuchyne, 1 kúpeľňu a 1 samostatnú toaletu, špajzu a 2 pivnice, práčovňu a kotolňu v suteréne.Vykurovanie je ústredné s plynovým kotlom. Dom je napojený na všetky inžinierske siete – voda, plyn, elektrika a kanalizácia.

Ďaľšie informácie

Dom je obývaný avšak v pôvodnom stave. Stavba má cca 40 rokov. Výhodou je moderný a nadčasový tvar rodinného domu  s rovnou strechou, čo dáva novému majiteľovi veľký prepdoklad ho zaujímavo zrekonštruovať a získať tak skvelo vyzerajúcu nehnuteľnosť.

Čo sa lokality týka, obec Lednické Rovne, v ktorej sa dom nachádza, má skvelú občiansku vybevenosť a je z nej  výborná dostupnosť: Púchov do 10 min, dialnica D1 smer Bratislava (Ilava) do 10 min, dialnica D1 smer Žilina do 15 min.

Dom môže poslúžiť početnejšej alebo viacgeneračnej rodine, taktiež je vhodný na podnikateľské účely.
Do úvahy prichádza aj výmena za 1-izbový alebo 2-izbový byt v centre Púchova + doplatok.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Mapa nehnuteľnosti

Na Kopánke, Lednické Rovne

Dotaz

Iné nehnuteľnosti