Prosím vložte vaše používateľské meno alebo emailovú adresu. Na emailovú adresu vám zašleme link pre vytvorenie nového hesla.

Viacgeneračný rodinný dom v Brezne, tichá časť Mazorníkova

ID nehnuteľnosti : RD_MAZORNIKOVO
84.900€
Výmera: 600  Podlahová plocha: 270  Izby: 7 Spálne: 3 Kúpeľne: 3 Rok výstavby: 1960 Podlažia: 3 Suterén: 1 Typ štruktúry: Nepálená tehla Strešná krytina: Plech PSČ: 977 03
Predám rodinný dom v Brezne, časť Mazorníkovo

Ponúkam na predaj rodinný dom v Brezne, nachádzajúci sa v tichej lokalite mestskej časti Mazorníkovo. Výhodou tohto rodinného domu je jeho  južná orientácia, čo je garanciou  dostatku svetla a slnka počas celého dňa. Predávaný rodinný dom v Brezne leží na mierne svahovitom pozemku o výmere 600 m2, ďaľších 230 m2 je predzáhradka, ktorá je momentálne v nájme od SPF ale v riešení odpredaja a bude zahrnutý v kúpnej cene. Mimo kúpnej ceny je možné dokúpiť ďaľších 370 m2. Dom je postavený  ďalej od  málo frekeventovanej cesty, čo pre budúceho majiteľa zbezpečuje kľud a súkromie. K domu vedie dlhšia príjazdová cesta s chodníkom. Dom je viacgeneračný a má tri samostatné bytové jednotky, ktoré sú vzájomne nepriechodné.

Nehnuteľnosť

Rodinný dom je trojpodlažný, čiastočne  podpivničený.
Do domu sa vstupuje spoločným vchodom so spoločnou chodbou a schodiskom, z ktorého je prístup do každej bytovej jednotky. Každá z bytových jednotiek má vlastnú vstupnú chodbu, kuchyňu, obývačku, spálňu, špajzu a kúpeľňu spojenú s toaletou.
Každá z izieb je presvetlená a priestranná. Najväčšia z nich sa pýši rozmermi 4,7 x 4,5 metra a výmerou 21 m2, ostatné dve izby majú zhruba po 18 m2.
Na druhom a treťom  podlaží je malý balkón, na ktorom si môžete vychutnať svoju rannú či poobednú kávičku.

Vykurovanie je ústredné s možnosťou využiť elektrický kotol alebo kotol na pevné palivo. Dom je napojený na inžinierske siete – voda,  elektrika a kanalizácia, plyn sa nachádza na hranici pozemku.

Ďaľšie informácie

Dom bol postavený v 60-tych rokoch, väčšina je v pôvodnom stave. Stredné podlažie prešlo čiastočnou rekonštrukciou a aktuálne je jediným obývaným podlažím. Neprehliadnuteľným znakom tohto domu je jeho architektonické riešenie a to najmä oblúkovými stenami v obývacích izbách a atypickým tvarom strechy.

Predmetná nehnuteľnosť je vhodná pre viacčlennú alebo viacgeneračnú rodinu, prípadne môže slúžiť na komerčné účely s využitím ako kancleárske, ordinačné priestory alebo na prenájom samostatných bytových jednotiek či izieb (krátkodobý alebo dlhodobý prenájom).

Hlavnou devízou je pokojná lokalita, rýchlo dostupná z hlavného ťahu medzi Breznom a Čiernym Balogom a rozsiahla podlahová plocha, ktorú rodinný dom v Mazorníkove ponúka.

V prípade, ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať .

 

 

Mapa nehnuteľnosti

Dolná,Brezno - Mazorníkovo

Vladimír Omasta

Absolvent Právnickej fakulty Univerzity Mateja Bella. CEO a senior broker spoločnosti Auctions & Estates, s.r.o. Kontakt: 00421 918 47 66 22

Zobraziť profil

Dotaz

Iné nehnuteľnosti