Prosím vložte vaše používateľské meno alebo emailovú adresu. Na emailovú adresu vám zašleme link pre vytvorenie nového hesla.

Rozprávková chata pri Oravskej priehrade, Námestovo

ID nehnuteľnosti : chata_orava
168.000€
Izby: 6 Spálne: 5 Kúpeľne: 1 Rok výstavby: 2013 Podlažia: 3 PSČ: 02901

Pre všetkých, ktorí si radi vychutnajú chvíle oddychu v kruhu priateľov priamo v lone Oravy ponúkame rozprávkovú chatu pri Oravskej priehrade na skok od Námestova.

Lokalita

Chata sa nachádza pri Oravskej priehrade, necelé dva kilometre od Námestova.

Lokalita je centrom Oravy a na svoje si prídu ako milovníci leta, tak aj zimných športov.

O nehnuteľnosti

Chata Vás dostane veľkou spoločenskou miestnosťou, ktorá je rozčlenená na obývaciu a jedálenskú časť, súčasťou je dobre vybavená kuchyňa. Na danom podlaží nájdete kúpeľňu aj s toaletou, jednu z obývacích izieb s dvomi lôžkami a sklad (dreváreň).

Druhé podlažie slúži na ubytovanie hostí a je zložená zo štyroch obývacích izieb. Dve sú dvojlôžkové vybavené poschodovými posteľami. Ďalšie dve majú manželskú posteľ z čoho k jednej patrí priestor s dvomi prísteľkami. Na dnaom poschodí je spoločná toaleta.

Chata má podkrovie, ktoré ubytuje ďalších hostí a umožňuje im prespať na podlahe podkrovia.

Podpivničenie chaty slúži na sklad a garáž.

Chata prešla v roku 2013 kompletnou rekonštrukciou, boli vymenené rozvody elektriky a vody, nové kúrenie, strecha a zateplenie chaty. Chata je napojená na vlastný rezervoár vody. Kúrenie je zabezpečené kotlom na pevné palivo a krbom v spoločenskej miestnosti.

Daná nehnuteľnosť môže slúžiť nie len na rekreáciu ale je vhodná aj na prenájom. Sezóna na Orave trvá celý rok.

Servis

V rámci ceny je zahrnutý kompletný realitný servis, ktorý spočíva v asistencii pri výbere a nastavení vhodného financovania, zabezpečení zmluvných vzťahov, vypracovaní návrhu na vklad a uhradení požadovaného správneho poplatku.

Mapa nehnuteľnosti

Vladimír Omasta

Absolvent Právnickej fakulty Univerzity Mateja Bella. CEO a senior broker spoločnosti Auctions & Estates, s.r.o. Kontakt: 00421 918 47 66 22

Zobraziť profil

Dotaz

Iné nehnuteľnosti