Prosím vložte vaše používateľské meno alebo emailovú adresu. Na emailovú adresu vám zašleme link pre vytvorenie nového hesla.

Stavebný pozemok Veľký Kolačín – Medové Lúky

ID nehnuteľnosti : Pozemok-Medové-Lúky
92€/m2
Výmera: 3173  PSČ: 01851

Hľadáte väčší pozemok pre Váš vysnívaný dom? Túžite bývať v lone prírody ale mať na skok k občianskej vybavenosti? Stavebný pozemok vo  Veľkom Kolačíne, v novovybudovanej časti Medové Lúky to do plnej miery spĺňa. Kúpou tohto pozemku získate veľký, slnkom zaliaty pozemok na hranici s lesom, ktorý Vám zaručí dostatočné súkromie a veľkolepý priestor na život.

Lokalita

Lokalitu Medové Lúky asi netreba zvlášť predstavovať, samotný investor to vystihol skvelým heslom, ktoré hovorí za všetko: “Váš dom v srdci prírody”.  Stavebné pozemky ležia na lúkach pretkávaných malými lesíkmi medzi obcou Veľký Kolačín a mestom Nová Dubnica. Z Medových Lúk máte na skok do Trenčína (10 min), Dubnice (5 min) a taktiež k diaľnici D1 (5 min). Práve táto lokalita je skvelou voľbou pre náročnejších klientov, ktorý hľadajú výmerou väčšie pozemky s vysokou mierou súkromia.

Stavebný pozemok Veľký Kolačín

Ponúkaný stavebný pozemok Veľký Kolačín je situovaný na okraji celej výstavby. Kúpu tohto pozemku  môžete získať až 3170 m2 pre svoj vysnívaný dom.  Pokiaľ by Vám stačila aj menšia výmera, je možné kúpiť len časť pozemku a to buď o výmere 1894 m2 alebo 1279 m2. K pozemku vedie asfaltová komunikácia a sú dostupné všetky inžinierske siete (voda, elektrika, plyn, kanalizácia). K pozemku môžete získať aj projekt domu, ktorý mal v pláne postaviť terajší majiteľ.

Ponuka

Daný pozemok je výbornou voľbou pre každého, kto má vysoké nároky na svoje nové bývanie. Kúpou tohto pozemku získate tiché miesto na život. Stačí výjsť pred dom a ste v lone prírody. V okolí nájdete množstvo chodníkov pre Vaše vychádzky. Jednou z nich sa ľahko dostanete aj do kúpeľného mesta Trenčianske Teplice. V spolupráci s TSK je plán vybudovať cyklotrasu z Moravy do Trenčianskych Teplíc, čo ešte viac zatraktívni celú lokalitu.

Cena stavebného pozemku je 92,-Eur/m2 pri kúpe v celku, pri kúpe jednej z častí platí cena 95,-Eur/m2.

Veríme, že Vás práve stavebný pozemok Veľký Kolačín zaujal. Radi sa s Vami stretneme osobne pri obhliadke, jedine na ktorej dokážete nasať výnimočnú atmosféru práve tejto lokality.

Mapa nehnuteľnosti

Veľký Kolačín

Vladimír Omasta

Absolvent Právnickej fakulty Univerzity Mateja Bella. CEO a senior broker spoločnosti Auctions & Estates, s.r.o. Kontakt: 00421 918 47 66 22

Zobraziť profil

Dotaz

Iné nehnuteľnosti